Teleman

Singielka (140/141)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Nadia knuje za plecami Elki. Próbuje podburzyć Czachę, kolegę Bajtka, przeciwko niej. On jednak zaczyna mieć wątpliwości, czy postępuje właściwie. Tomasz zarzuca Mikołajowi szpiegowanie i kłamstwa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Nadia wciąż knuje za plecami Elki. Próbuje jeszcze bardziej podburzyć Czachę, kolegę Bajtka, przeciwko niej. On jednak zaczyna mieć wątpliwości, czy postępuje właściwie, zwłaszcza widząc, że Elka jest wobec niego w porządku. Tomasz spotyka w redakcji Mikołaja. W dosadnych słowach każe mu trzymać się z daleka od Elki. Zarzuca też rywalowi szpiegowanie i kłamstwa. W odpowiedzi Mikołaj wyznaje Tomaszowi tajemnicę swojej byłej dziewczyny - to ona jest Singielką.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...