Teleman

Singielka (139/141)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Elka i Monika wychodzą upokorzone ze spotkania z inwestorem. Zestresowana Monika źle się czuje. Tomasz z Elką odwożą ją do szpitala. Monika namawia przyjaciółkę, by wyznała fotografowi swoje uczucia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Elka i Monika wychodzą upokorzone ze spotkania z inwestorem. Druga z nich dzwoni do Mikołaja, chcąc zrobić mu awanturę. Jednak on wszystkiemu zaprzecza. Zaczyna też szukać winowajcy na własną rękę. Zestresowana Monika zaczyna źle się czuć. Na ratunek spieszy jej Tomasz, który razem z Elką odwozi kobietę do szpitala. Obserwując ich, Monika namawia Elkę, by wyznała przyjacielowi swoje prawdziwe uczucia, zanim ten wyjedzie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...