Teleman

Singielka (138/141)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Tomasz oskarża Mikołaja, że donosi Pawłowi o tym, co dzieje się w redakcji portalu Elki. Pod dom Natalii przyjeżdża limuzyna. Dziewczyna i jej matka są zachwycone tym, jak romantyczny jest Robert.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Tomasz oskarża Mikołaja, że donosi Pawłowi o tym, co dzieje się w redakcji portalu Elki. Mikołaj twierdzi jednak, że tylko udaje, a tak naprawdę stoi po stronie byłej partnerki. Elka ostatecznie popiera Mikołaja. Tomasz radzi jej, by była uważna. Tymczasem pod dom Natalii przyjeżdża retro limuzyna. Ona i Sława są zachwycone tym, jak romantyczny jest Robert. Okazuje się jednak, że w samochodzie nie ma narzeczonego Natalii.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...