Teleman

Singielka (137/141)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Tomasz dowiaduje się, kto jest szpiegiem Pawła w redakcji portalu Elki. Natalia i Robert zapraszają gości na wesele. Przyszła panna młoda decyduje się uwzględnić również Olgierda.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Tomasz odkrywa podstęp Pawła. Dowiaduje się, kto jest jego szpiegiem w redakcji portalu Elki. Chce uprzedzić dziennikarkę. Elka nie może w to uwierzyć. Tymczasem Natalia i Robert zapraszają gości na wesele. Kobieta decyduje się uwzględnić również Olgierda, który uprzedza córkę, że przyjdzie bez Olgi. Gdy wszystko zaczyna się układać, do Natalii przyjeżdża Arek. Próbuje przekonać ją, by zmieniła zdanie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...