O mnie się nie martw 4 (11/13)

serial komediowy Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ku radości Krzyśka w Warszawie zjawia się Marta. Ich burzliwe spotkanie ma zaskakujący dla obojga finał. Kaszuba chce odzyskać zaufanie Igi. Chce, by ukochana znów czuła się przy nim bezpiecznie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy przebojowej Igi (Joanna Kulig) i jej bliskich. Kobieta traci pracę w kancelarii, co skłania ją do refleksji nad życiem i koniecznością zmian. Również Marcin (Stefan Pawłowski) ma wiele do przemyślenia. Decyduje się wyjechać z Warszawy. Młody prawnik czuje, że ma dość byłych partnerów Igi, jej zbuntowanej siostry i różnych intruzów, którzy co jakiś czas zakłócają mu spokój. Wszystko zdaje się zmierzać w korzystnym kierunku, gdy do stolicy przyjeżdża Witold (Sławomir Orzechowski) - ojciec Igi.

W tym odcinku

Krzysiek rozwija autorską wersję usług domowych dla singielek z wielkiego miasta. Pomaga też Stasiowi i Helence, którzy zaangażowali się w pewną akcję w szkole. W tym czasie Iga i Marcin próbują wrócić do równowagi po ostatnich zawirowaniach. Kaszuba staje na rzęsach, by ukochana znowu poczuła się przy nim bezpiecznie. W kancelarii zaostrza się spór między mecenasem i Laurą a Markiem. Chodzi o nowego asystenta Łukasza Drzewieckiego. W tym samym czasie w biurze zjawia się rozwodząca się para, która zamierza podzielić majątek. Nowi klienci kancelarii budzą zainteresowanie Igi. Ku radości Krzyśka w Warszawie zjawia się Marta. Ich burzliwe spotkanie kończy się w sposób, który zaskakuje oboje.

Występują

Twórcy

Ładuję...