Teleman

Rodzina zastępcza | odc. 11: Wirus zazdrości

serial komediowy Polska 2005  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Majka ma nowego szefa, a Kubę niepokoi fakt,że bardzo się teraz stroi się przed wyjściem do pracy. Posterunkowy prosi Alutkę o pomoc w analizowaniu zadanych przez komendanta lektur.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie Jacka i Anki oraz ich dużej rodziny. Od kiedy do syna i córki Kwiatkowskich dołączyły adoptowane dzieci w domu wiele się dzieje.

W tym odcinku

Majka jest zdenerwowana z powodu zmiany kierownika działu. Po pierwszej konfrontacji zaczyna jednak pozytywnie oceniać nowego kolegę. Kubę niepokoi zachowanie żony. Przestała odbierać jego telefony, stroi się przed wyjściem do pracy, wybiera się też na imprezę do nowego szefa. Tymczasem policjant przychodzi po radę do Alutki. W związku z nowym zarządzeniem funkcjonariusze muszą uczyć się polskiego, ponieważ popełniają dużą liczbę błędów w pisanych przez nich raportach. Prosi ją o pomoc w analizowaniu zadanych lektur. Ona wprawdzie się zgadza, jednak każe przychodzić posterunkowemu pod nieobecność męża. Gdy pewnego razu Jędrula wpada do domu, znajduje stróża prawa w garderobie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...