Teleman

Singielka (134/141)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Tomasz zgłasza się do pracy w portalu Elki. Nie potrafi ukryć rozczarowania, gdy dowiaduje się, że na stanowisku fotografa zatrudniono już Natalię. Dorota szantażem zmusza Bajtka do szpiegowania Elki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Elka próbuje zapomnieć o Tomaszu. On natomiast zgłasza się do pracy w jej portalu. Kobieta odmawia, gdyż fotografem została już Natalia. Tomasz nie potrafi ukryć rozczarowania. W dodatku Konrad ponownie organizuje misję ratunkową. Tymczasem Andrzej przygotowuje aneksy do umów pracowników portalu. Jako pierwszy nową umowę otrzymuje Bajtek, którego Dorota szantażem zmusza do szpiegowania Elki. Monika jest zawiedziona, gdy dowiaduje się, że jej ukochany po raz kolejny uległ Dorocie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...