Na dobre i na złe | odc. 637: Druga połowa

serial obyczajowy Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Wiktoria poznaje nowego chłopaka Blanki, Matiego. Sylwia wciąż ma problemy z pamięcią. Beata postanawia wyznać jej prawdę o zdradzie męża. Julka diagnozuje u profesora Barta kamicę nerkową.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy personelu medycznego z Leśnej Góry. Lekarze zmierzą się z kolejnymi trudnymi przypadkami. Muszą wykorzystać całą swoją wiedzę i doświadczenie, niosąc pomoc potrzebującym. Jednocześnie borykają się z licznymi problemami osobistymi, co nie pozostaje bez wpływu na ich pracę.

W tym odcinku

Adam organizuje imprezę urodzinową dla Wiktorii, na której Consalida poznaje nowego chłopaka Blanki, Matiego (Grzegorz Otrębski). Sylwia wychodzi ze szpitala, ale wciąż ma problemy z pamięcią. Ciężarna Beata odwiedza lekarkę, by w końcu wyznać jej prawdę o zdradzie męża. Ze stresu dostaje skurczów i zaczyna rodzić. Profesor Bart od jakiegoś czasu źle się czuje. Julka diagnozuje u przyjaciela kamicę nerkową. Tego samego dnia do Leśnej Góry trafia także znany reżyser, u którego Burska rozpoznaje udar. Mężczyzna nie zgadza się z diagnozą i ucieka ze szpitala. Po pracy lekarka otrzymuje tragiczną wiadomość o wypadku Kuby.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...