O mnie się nie martw 4 (10/13)

serial komediowy Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marcinowi puszczają nerwy. W środku nocy jedzie do Łodzi, by porozmawiać z Kingą. Pozostawiona w Warszawie Iga może jedynie czekać na dalszy rozwój sytuacji. Zdenerwowana zwierza się Andrzejowi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy przebojowej Igi (Joanna Kulig) i jej bliskich. Kobieta traci pracę w kancelarii, co skłania ją do refleksji nad życiem i koniecznością zmian. Również Marcin (Stefan Pawłowski) ma wiele do przemyślenia. Decyduje się wyjechać z Warszawy. Młody prawnik czuje, że ma dość byłych partnerów Igi, jej zbuntowanej siostry i różnych intruzów, którzy co jakiś czas zakłócają mu spokój. Wszystko zdaje się zmierzać w korzystnym kierunku, gdy do stolicy przyjeżdża Witold (Sławomir Orzechowski) - ojciec Igi.

W tym odcinku

Marcinowi puszczają nerwy. W środku nocy jedzie do Łodzi, by na gorąco porozmawiać z Kingą. Pozostawiona w Warszawie Iga może jedynie czekać na dalszy rozwój sytuacji. Zdenerwowana zwierza się Andrzejowi ze swoich lęków i wątpliwości. Przy okazji udaje jej się porozumieć z Grześkiem, wychowankiem ośrodka, z którym do tej pory nie potrafiła się dogadać. Tymczasem w sortowni odbywa się dla chłopaków przymusowy kurs właściwego postępowania z kobietami. Trenerką jest Ewelinka, która po lekturze powieści Marthy Friday postanowiła zmienić Jacka i jego przyjaciół w prawdziwych dżentelmenów. Jako pierwszy trudów metamorfozy nie wytrzymuje Pękała, któremu z pomocą przychodzi niezawodna pani Irenka. Wojtek nieoczekiwanie odkrywa sekret kobiety.

Występują

Twórcy

Ładuję...