Teleman

Singielka (129/141)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Robert prosi Elkę o pomoc. Dodaje, że ma nie mówić o tym siostrze. Niczego nieświadoma Natalia otrzymuje wiadomość od Pawła, który proponuje jej spotkanie. Tomasz postanawia wyjechać na jakiś czas.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Robert prosi Elkę o pomoc. Dodaje jednak, że ma nie mówić o tym Natalii. Kobieta zgadza się, nie wiedząc, jaki będzie finał wspólnie budowanej intrygi. Niczego nieświadoma Natalia otrzymuje wiadomość od zachwyconego Pawła, który proponuje jej kolejne spotkanie. Ich wspólne zdjęcia widzi nawet Robert. Z kolei Tomasza martwią fotografie Elki i Konrada. Postanawia wyjechać na jakiś czas.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...