Teleman

Singielka (128/141)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Konrad zaprasza Elkę na Bal Mediów. Zgadza się ona na wspólne wyjście, mając nadzieję, że przestanie myśleć o Tomaszu. Ten zaś nic nie wie o jej telefonie. Wciąż nie może uwolnić od Nadii.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Konrad zaprasza Elkę na Bal Mediów. Ona zgadza się na wspólne wyjście, ma bowiem nadzieję, że dzięki temu przestanie myśleć o Tomaszu. Z kolei mężczyzna nic nie wie o jej telefonie. Wciąż też nie może uwolnić od Nadii. Zaproszenie na imprezę dociera również do redakcji. Rozpoczyna się walka o to, kto będzie reprezentantem. Inwestor postanawia zabrać ze sobą jedną osobę. Jego wybór jest dla wszystkich ogromnym zaskoczeniem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...