Teleman

Singielka (127/141)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Elka nie odbiera telefonów od Tomasza. Fotograf trafia do Antypodów, gdzie się upija. W trudnej sytuacji pomaga mu Nadia. Elka odsłuchuje wiadomość od niego i oddzwania. Telefon odbiera Nadia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Tomasz jest coraz bardziej załamany, zwłaszcza, że Elka nie odbiera jego telefonów i nie oddzwania. Nawet Natalia nie ma czasu na spotkanie oraz rozmowę. Zrezygnowany Tomasz trafia do Antypodów, gdzie topi smutki w alkoholu. W tej trudnej sytuacji pomaga mu Nadia. Tymczasem Elka odsłuchuje wiadomość od mężczyzny i oddzwania, zaciekawiona jej treścią. Telefon odbiera jednak Nadia, która twierdzi, że nie chce obudzić Tomasza.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...