Policjantki i Policjanci (168)

serial obyczajowy Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Przed bankiem dochodzi do napaści na starszego człowieka, który właśnie wypłacił sporą kwotę pieniędzy. Policjanci poszukują sprawców. Drawska i Zapała zajmują się też sprawą pobicia w lesie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia. Podglądając pracę funkcjonariuszy z wydziału prewencji, widzowie poznają rzeczywistość mrocznych zakamarków, w których królują bieda, przemoc i przestępczość. Opowieść nie ogranicza się jednak do sfery zawodowej policjantów. Bohaterowie serii zostają ukazani również po godzinach. Muszą radzić sobie ze stresem i dokonywać wyborów w codziennym życiu, które często determinuje ich praca.

W tym odcinku

Przed bankiem dochodzi do napaści na starszego człowieka, który właśnie wypłacił sporą kwotę pieniędzy. Policjanci poszukują sprawców. Drawska i Zapała zajmują się też sprawą pobicia w lesie. Krzysiek, który poszedł za radą Emilki i ponownie odwiedził matkę, jest załamany. Opowiada, że kiedy wyznał kobiecie, kim jest, ona stwierdziła, że to pomyłka. Tymczasem do Emilki telefonuje jej kuzynka Zosia, która przyjechała do Wrocławia i liczy na to, że dziewczyna ją przenocuje.

Występują

Zobacz także

Ładuję...