Teleman

Singielka (126/141)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Tomasz próbuje dowiedzieć się od Doroty, kto jest ojcem dziecka Elki. Tymczasem niczego nieświadoma dziennikarka jedzie zrobić reportaż z Konradem, podczas którego ma udawać jego żonę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Tomasz próbuje dowiedzieć się od Doroty, kto jest ojcem dziecka Elki. Wieść o ciąży całkowicie wytrąca go z równowagi. Tymczasem niczego nieświadoma dziennikarka jedzie zrobić reportaż z Konradem, podczas którego ma udawać jego żonę. Przez nieporozumienie Andrzej nie domyśla się nawet, że Monika może być w ciąży. Księgowy niewłaściwie odczytuje jej aluzje, co tylko przysparza mu kłopotów.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...