O mnie się nie martw 4 (8/13)

serial komediowy Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Krzysiek przyłapuje na gorącym uczynku mężczyznę, który zakradł się do mieszkania Ewy. Przed jego gniewem ratuje go Teresa.Sprawę włamywacza rozsądza pani Irenka. Iga i Marcin czekają na wyniki badań.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy przebojowej Igi (Joanna Kulig) i jej bliskich. Kobieta traci pracę w kancelarii, co skłania ją do refleksji nad życiem i koniecznością zmian. Również Marcin (Stefan Pawłowski) ma wiele do przemyślenia. Decyduje się wyjechać z Warszawy. Młody prawnik czuje, że ma dość byłych partnerów Igi, jej zbuntowanej siostry i różnych intruzów, którzy co jakiś czas zakłócają mu spokój. Wszystko zdaje się zmierzać w korzystnym kierunku, gdy do stolicy przyjeżdża Witold (Sławomir Orzechowski) - ojciec Igi.

W tym odcinku

Krzysiek przyłapuje na gorącym uczynku mężczyznę, który zakradł się do mieszkania Ewy. Mężczyzna okazuje się jego znajomym, ale w oczach Krzyśka to wcale nie poprawia jego sytuacji. Przed gniewem Małeckiego ratuje go Teresa. Kobieta patrzy na świat przez różowe okulary, od kiedy przeczytała wydawniczy hit sezonu "Zanim powiesz: kocham" tajemniczej autorki, która chce pozostać anonimowa. Ostatecznie sprawę włamywacza rozsądza pani Irenka, która przypomina też Krzyśkowi, że zaniedbał firmę stworzoną z ojcem Igi. Tymczasem Iga i Marcin czekają na wyniki badań. Kiedy Małecka dowiaduje się, że Kaszuba znowu spotkał się z Kingą, zaczyna mieć wątpliwości co do obietnicy, że między nimi nic się nie zmieni. W dodatku stewardesa oznajmia Marcinowi, że stara się o pracę w Emiratach Arabskich, co oznacza przynajmniej pięcioletni wyjazd z Mateuszem za granicę. Prawnik reaguje emocjonalnie, co powoduje kolejne obawy Igi. Kobieta chce wypłakać się u Ewy, która właśnie wróciła z Londynu.

Występują

Twórcy

Ładuję...