Zbrodnia (3)

serial kryminalny Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Podczas zabawy w starym bunkrze dzieci Agnieszki znajdują szkielet. Okazuje się, że kości należą do ojca pierwszej ofiary i męża pani Henryki. Wkrótce zabójca porywa Agnieszkę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial opowiada o tajemnicach z przeszłości i nierozwiązanych sprawach sprzed lat. Fabuła została oparta na produkcji "Morden i Sandhamn", która z kolei jest adaptacją szwedzkiego bestselleru "Still Waters" autorstwa Viveci Sten. Pierwowzór jest kryminałem łączącym wątki zbrodni i pożądania. Za polski scenariusz odpowiada Igor Brejdygant. Serial jest pierwszą polską produkcją stacji AXN.

W tym odcinku

Podczas zabawy w starym bunkrze dzieci Agnieszki znajdują szkielet. Okazuje się, że kości należą do biologicznego ojca pierwszej ofiary i męża pani Henryki. Kiedy elementy tragicznej układanki zaczynają łączyć się w całość i rozwiązanie kryminalnej wydaje się bliskie, poszukiwany zabójca porywa Agnieszkę. Uwięziona kobieta choruje na cukrzycę i nie ma przy sobie niezbędnej insuliny. Jej życie zależy od tropiącego psychopatę od dłuższego czasu komisarza Nowińskiego. Rozpoczyna się wyścig z czasem.

Występują

Twórcy

Ładuję...