Teleman

Singielka (124/141)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Wszyscy w redakcji czują się głupio przed nowym inwestorem. Próbują zatrzeć nie najlepsze pierwsze wrażenie. Paweł jest coraz bardziej zaintrygowany Elką. Tymczasem Natalia wybiera się do ojca.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Wszyscy w redakcji czują się głupio przed nowym inwestorem. Próbują zatrzeć nie najlepsze pierwsze wrażenie. Paweł patrzy jednak na całą sytuację z rozbawieniem. Jest również coraz bardziej zaintrygowany Elką, którą każdy chwali. Tymczasem Natalia wybiera się do ojca. Zwraca mu pieniądze za zdjęcia z wernisażu. Odbywają poważną i szczerą rozmowę na temat sytuacji jego i Sławy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...