Ukryta prawda | sezon 5 odc. 613

serial paradokumentalny Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Beata i Roman instalują w domu kamery, by pokazywać w internecie, jak wygląda życie ich rodziny. Liczą na popularność i zarobek. Szybko stają się celebrytami, ale Beata nie chce ujawniać wszystkiego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

Beata, Roman i Kamil wprowadzają się do nowego mieszkania. Małżonkowie postanowili zainstalować tam kamery, by pokazywać w internecie, jak wygląda życie ich rodziny. Liczą na popularność i spory zarobek. Żeby kupić nowe mieszkanie, musieli wziąć kredyt. W dodatku Roman stracił pracę, więc potrzebne im było inne źródło dochodu. Rodzina szybko staje się celebrytami, jednak Beata nie chce ujawniać wszystkiego. Jednocześnie mąż próbuje namówić ją na uprawianie seksu pod okiem kamer. Wkrótce mężczyźnie zaczynają dokuczać bóle głowy. Okazuje się, że ma raka. Romana czeka długotrwałe leczenie. W obliczu rodzinnej tragedii z małżeństwem solidaryzują się wszyscy sąsiedzi. Beata musi odpowiedzieć sobie na pytanie, czy dla popularności przekroczy kolejną granicę intymności.

Zobacz także

Ładuję...