Ukryta prawda | sezon 5 odc. 612

serial paradokumentalny Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Wioletta i Konrad są adopcyjnymi rodzicami Julity. Kobiecie nie podoba się brak zaangażowania partnera w opiekę nad córką. Zaprzyjaźnia się z sąsiadką Sylwią, która niedawno urodziła Franka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

Wioletta i Konrad są adopcyjnymi rodzicami 5-letniej Julity. Kobieta cieszy się, że po wielu nieudanych próbach może wreszcie zostać matką. Nie podoba jej się jednak brak zaangażowania Konrada w opiekę nad ich córką. Mężczyzna woli trenować bieganie. Tymczasem Wioletta zaprzyjaźnia się z sąsiadką, Sylwią, która niedawno urodziła Franka. Wychowuje dziecko sama po tym, jak partner, Rafał, zostawił ją, gdy dowiedział się o ciąży. Wkrótce okazuje się, że Sylwia musi przejść ważną operację. Wioletta chce odnaleźć Rafała i poprosić go, by wspierał byłą dziewczynę w trudnych chwilach. Jest zdumiona, gdy odkrywa, że mężczyzna nic nie wie o Franku.

Zobacz także

Ładuję...