Ukryta prawda | sezon 5 odc. 609

serial paradokumentalny Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

31-letni Michał mieszka z matką. Ma kiepską pracę, nie założył rodziny, nie znalazł nawet dziewczyny. Pewnego dnia poznaje Weronikę. Kobieta nie podoba się jednak jego matce.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

31-letni Michał mieszka z matką. Jest rozczarowany swoim życiem - ma kiepską pracę w sklepie z elektroniką, nie założył rodziny, nie znalazł nawet dziewczyny. Czasami traci cierpliwość do nadopiekuńczej matki, Anety. Pewnego dnia Michał spotyka się z Weroniką, farmaceutką, zatrudnioną w osiedlowej aptece. Jednak jego rodzicielce nie podoba się ta znajomość. Kobieta jest oburzona faktem, że już na pierwszej randce syn został u nowej znajomej na noc. Pewnego dnia Weronika niespodziewanie prosi Michała, by nieco zwolnili. Zrozpaczony mężczyzna zaczyna szukać powodu jej zachowania.

Zobacz także

Ładuję...