Ukryta prawda | sezon 5 odc. 605

serial paradokumentalny Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Między Andrzejem a jego byłą żoną wciąż dochodzi do konfliktów. Syn pary wyznaje ojcu, że matka zaniedbuje dom i nadużywa alkoholu. Kobieta nie wyraża zgody na to, by nastolatek mieszkał z Andrzejem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

36-letni Andrzej od niedawna mieszka ze swoją partnerką, Sylwią. Między nim a jego byłą żoną, Mariolą, wciąż dochodzi do konfliktów. Kobieta nie pogodziła się jeszcze z rozwodem. Mężczyzna uważa, że jego nastoletni syn, Antek, który spędza z nim niektóre weekendy, bardzo się zmienił. W końcu chłopak wyznaje, że winę za to ponosi Mariola - zaniedbuje bowiem dom, nadużywa alkoholu i wyżywa się na Antku za nieudane małżeństwo. Zbulwersowany Andrzej chce, by syn zamieszkał z nim, jednak kobieta odmawia. Załamany jej sprzeciwem nastolatek kradnie samochód, chcąc ukarać rodziców.

Zobacz także

Ładuję...