Policjantki i Policjanci (148)

serial obyczajowy Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Krzysiek i Emilka dostają zgłoszenie o włamaniu do dobrze zabezpieczonego domu. Wydaje się, że nic nie skradziono. Kolejne wezwanie, na które odpowiadają policjanci, dotyczy napadu i kradzieży broni.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia. Podglądając pracę funkcjonariuszy z wydziału prewencji, widzowie poznają rzeczywistość mrocznych zakamarków, w których królują bieda, przemoc i przestępczość. Opowieść nie ogranicza się jednak do sfery zawodowej policjantów. Bohaterowie serii zostają ukazani również po godzinach. Muszą radzić sobie ze stresem i dokonywać wyborów w codziennym życiu, które często determinuje ich praca.

W tym odcinku

Krzysiek i Emilka dostają zgłoszenie o włamaniu do bardzo dobrze zabezpieczonego domu. W środku policjanci nie zastają żywego ducha. Wygląda też na to, że nic nie zginęło. Wkrótce jednak właściciele domu popadają w poważne tarapaty. W międzyczasie przychodzi kolejne wezwanie - chodzi o napad i kradzież broni. Po pracy Krzysiek rozmawia z synem fotografa, który przed laty zrobił zdjęcie jego matce. Mężczyzna obiecuje, ze przejrzy rzeczy ojca i sprawdzi czy nie ma w nich czegoś, co mogłoby naprowadzić Krzyśka na nowy trop.

Występują

Zobacz także

Ładuję...