Policjantki i Policjanci (146)

serial obyczajowy Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ktoś truje hodowlane gołębie. Policjanci muszą ustalić, kto jest odpowiedzialny za to przestępstwo. Krzysiek idzie odebrać odnowiony medalion. Złotnik informuje go o ciekawym odkryciu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia. Podglądając pracę funkcjonariuszy z wydziału prewencji, widzowie poznają rzeczywistość mrocznych zakamarków, w których królują bieda, przemoc i przestępczość. Opowieść nie ogranicza się jednak do sfery zawodowej policjantów. Bohaterowie serii zostają ukazani również po godzinach. Muszą radzić sobie ze stresem i dokonywać wyborów w codziennym życiu, które często determinuje ich praca.

W tym odcinku

Ktoś truje hodowlane gołębie. Policjanci muszą ustalić kto jest odpowiedzialny za to przestępstwo. Zespół zajmie się też sprawą prześladowania prezesa dużej firmy. Krzysiek idzie odebrać odnowiony medalion. Złotnik mówi, że nie jest jeszcze gotowy. Renowacja okazała się dość pracochłonna, żeby wyczyścić złoto musiał m.in. odkleić zdjęcie. Przy okazji mężczyzna dokonał ciekawego odkrycia, dzięki czemu Krzysiek uzyskuje pewien trop.

Występują

Zobacz także

Ładuję...