Singielka (104/141)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Elka chce pomóc Tomaszowi, który ma problem z Igorem. On jednak daje jej do zrozumienia, że tego nie potrzebuje. Sława mówi Natalii, że rozwodzi się z Olgierdem. Pakuje rzeczy męża, by je wyrzucić.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Elka chce pomóc Tomaszowi, który ma problem z Igorem. On jednak daje kobiecie do zrozumienia, ze nie potrzebuje jej wsparcia. Kiedy dziennikarka przychodzi do redakcji, Monika informuje ją o bukiecie kwiatów i prezencie, przeznaczonym dla niej. Tymczasem Sława mówi Natalii, że rozwodzi się z Olgierdem. Następnie pakuje rzeczy męża, by wyrzucić je na śmietnik. Córce pomaga Genowefa, która widząc Sławę w złym stanie, postanawia ją wesprzeć. W pracy Natalię odwiedza Robert. Ma dla dla byłej partnerki niespodziankę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...