Singielka (103/141)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Sylwia ostrzega Elkę przed fałszywym oskarżeniem Zadolnego. Nie wspomina jednak, że to ona i Malena podsunęły jej temat. Tomasz spotyka się z Sylwią, by oddać pieniądze, które pożyczył Igor.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Sylwia ostrzega Elkę przed fałszywym oskarżeniem Zadolnego. Nie wspomina jednak, że to ona i Malena podrzuciły jej taki temat. Zdezorientowana dziennikarka prosi Malenę o wyjaśnienie. Tymczasem Tomasz spotyka się z Sylwią, by oddać pieniądze, które pożyczył Igor. Przy okazji kobieta mówi mu o kłopotach jego brata. Olgierd wciąż mieszka na wsi. Zaprasza Olgę na obiad. W tym samym czasie Sława postanawia go odwiedzić.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...