Singielka (101/141)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Sylwia prosi Elkę o pomoc w odzyskaniu Tomasza. Sława próbuje pogodzić się z mężem. Genowefa radzi jej, żeby dała Olgierdowi trochę czasu. Natalia spotyka się z Robertem. Dostaje od niego upominek.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Sylwia prosi Elkę o pomoc w odzyskaniu Tomasza. Ich spotkanie przerywa mężczyzna, o którym mówiły. Tymczasem Sława próbuje pogodzić się z mężem. Genowefa radzi jej, żeby dała Olgierdowi trochę czasu. Natalia spotyka się z Robertem. Dostaje od niego upominek przywieziony z gór. Tomasz zarzuca Elce ingerowanie w jego życie. Kobieta nie wie, że to kolejna intryga Sylwii. W jej wyniku Tomasz czuje się oszukany. Malena postanawia jednak zrobić jeszcze więcej i zakończyć karierę Elki w redakcji.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...