Singielka (100/141)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Sława przeżywa żałobę po odejściu Olgierda. Nie słucha wyjaśnień Genowefy, która tłumaczy jej, że mężczyzna wyjechał po to, by dokończyć artykuł w spokoju. Elka i Natalia próbują pocieszyć matkę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Sława przeżywa żałobę po odejściu Olgierda. Nie słucha wyjaśnień Genowefy, która tłumaczy jej, że mężczyzna wyjechał tylko po to, by dokończyć artykuł w spokoju. Elka i Natalia próbują pocieszyć matkę. Pierwsza z nich zamierza podnieść na duchu również Tomasza. On proponuje wspólne wyjście. Tymczasem Dorota wprowadza w redakcji nowe porządki. Oczekuje też od wszystkich pracowników nowych pomysłów. Krzysiek, pewien swojej pozycji, nie zamierza stosować się do nowych wytycznych.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...