Teleman

Niezwykły dr Pol: Letnie oblężenie (11)

(The Incredible Dr. Pol 3: Dog Dazed Afternoon)

serial dokumentalny USA 2013  od 12 lat

W skrócie

Charles chce wziąć udział w pięciokilometrowym biegu wokół góry Pleasant. Pracuje nad kondycją. Na pobliskiej farmie amiszów rodzi jedna z klaczy. Źrebak ma nikłe szanse na przeżycie.

Oglądaj w telewizji

Nd 27.06 6:00
National Geo.logo

Opis

W trzeciej serii na doktora Pola czekają nowe wyzwania. Będzie musiał sprostać skomplikowanym przypadkom medycznym, stawić czoło epidemii na farmie świń. Jednak mieszkańcy Michigan mogą spać spokojnie, ponieważ doktor Pol zawsze staje na wysokości zadania.

W tym odcinku

Charles chce wziąć udział w pięciokilometrowym biegu wokół góry Pleasant i dlatego pracuje nad kondycją. W czasie przerw na lunch jeździ rowerem, wiosłuje, a nawet chodzi na siłownię, jednak w dalszym ciągu towarzyszy doktorowi Polowi w pilnych wyjazdach. Na pobliskiej farmie amiszów rodzi jedna z klaczy. Źrebak ma nikłe szanse na przeżycie, a doktor Pol i Charles chcą uratować jego matkę. Doktor Sandra bada kozę, która poprzedniej nocy urodziła młode. Jej właściciel obawia się, że w macicy mogło zostać drugie koźlątko. Natomiast Charles doznaje kontuzji, która prawdopodobnie przekreśli jego sportowe plany.

Zobacz także

Ładuję...