Singielka (92/141)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat

W skrócie

Tajemniczym przybyszem okazuje się Tomek. Mężczyzna jest synem sąsiadki Elki, który pomylił piętra. Olgierd przekonuje Sławę, że zawiezienie zakupów Oldze było wyłącznie koleżeńskim gestem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Tajemniczym przybyszem okazuje się Tomek. Mężczyzna jest synem sąsiadki Elki, który pomylił piętra. Elka wpadła mu w oko, więc postanawia lepiej ją poznać. Kobieta cały czas myśli o Tomaszu. Prosi Natalię, by dowiedziała się, co się z nim dzieje. Tymczasem Olgierd przekonuje Sławę, że zawiezienie zakupów Oldze było wyłącznie koleżeńskim gestem. Ona postanawia zeswatać dziewczynę ze Staszkiem. Dorota przypadkowo dowiaduje się, że Krzysiek jest w areszcie. Postanawia mu pomóc.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...