Singielka (91/141)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat

W skrócie

Tomasz dowiaduje się o zdradzie narzeczonej. Sylwia czuje się fatalnie, zwłaszcza po spotkaniu z nieświadomą niczego Maleną. Elka mówi Sławie, że w Wigilię przyjdzie z ojcem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Tomasz dowiaduje się, że narzeczona go zdradziła. Sylwia czuje się fatalnie, zwłaszcza po spotkaniu z Maleną, która jeszcze o niczym nie wie. Tymczasem Elka mówi Sławie, że w Wigilię przyjdzie z ojcem. W dodatku Olgierd zawozi swojej asystentce zakupy. Andrzej i Monika decydują się zamieszkać razem. Elkę odwiedza tajemniczy gość.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...