Singielka (90/141)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat

W skrócie

Elka całuje Tomasza, ale on nie odwzajemnia jej gestu. Kobieta jest załamana. Sława po powrocie do domu odkrywa, że jej salon został zrujnowany. Winę za to ponoszą Natalia, Łukasz i Robert.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Elka całuje Tomasza, ale on nie odwzajemnia jej gestu. Kobieta jest załamana, zwłaszcza że po tym incydencie Tomasz bierze urlop. Tymczasem zawiedziona Sylwia planuje spędzić wieczór z Mikołajem. Sława po powrocie do domu odkrywa, że jej salon został zrujnowany. Winę za to ponoszą Natalia, Łukasz i Robert, którzy zorganizowali lekcje tańca. Po dziwnej kolacji Robert umawia się jednak na spotkanie z Natalią.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...