Singielka (89/141)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat

W skrócie

Natalia spotyka się z Arkiem, czeka ją jednak rozczarowanie. Kiedy wraca do domu, jest w rozsypce, a musi jeszcze iść na podwójną randkę. Tomasz nie może dojść do porozumienia z Sylwią.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Natalia spotyka się z Arkiem, czeka ją jednak rozczarowanie. Kiedy wraca do domu, jest w rozsypce, a musi przecież jeszcze iść na podwójną randkę. Tymczasem Tomasz nie może dojść do porozumienia z Sylwią, która wciąż naciska na wyjazd do Wenecji. Ona i Malena przygotowują plan skompromitowania Elki jako dziennikarki. Rozmawiają szczerze o samotności rywalki. Kiedy rozzłoszczona Sylwia odkrywa, gdzie jest Tomasz, zjawia się Mikołaj i proponuje kobiecie wieczór przy winie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...