Singielka (88/141)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat

W skrócie

Elka wyznaje Norbertowi, że spotkała się z Pauliną i zna powody ich rozstania. Postanawia, że będzie go wspierać. Tymczasem Natalia idzie na randkę z poznanym przez internet chłopakiem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Elka wyznaje Norbertowi, że spotkała się z Pauliną i zna powody ich rozstania. Postanawia go wspierać, ale jednocześnie ma świadomość, że to kolejny mężczyzna, który nie zostaje jej partnerem. Zdecydowanie lepiej powodzi się Natalii, która idzie na randkę z poznanym przez internet chłopakiem. Zabiera ze sobą Genowefę w charakterze przyzwoitki. Tymczasem Tomasz próbuje pogodzić się z obrażoną Sylwią, jednak ona wciąż nalega na wyjazd do Wenecji. Ostatecznie mężczyzna traci cierpliwość i po powrocie do redakcji, proponuje Elce wspólne wyjście.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...