Teleman

M jak miłość | odc. 1202

serial obyczajowy Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Piotrek trafia do aresztu. Po zatrzymaniu brata Paweł zjawia się w prokuraturze i chce wziąć na siebie całą winę. Zeznaje, że to on podrzucił narkotyki do sklepu Baryckiego. Agnieszka zaczyna rodzić.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy rodu Mostowiaków oraz ich bliskich i znajomych. Widzowie będą świadkami kolejnych wzruszeń, zwrotów akcji i dramatycznych momentów, których nie brakuje w życiu każdego z bohaterów serialu. Na ekranie zagoszczą m.in. Kinga i Piotr Zduńscy i bracia Chodakowscy czyli Olek i Marcin oraz Tomek i Grzegorz.

W tym odcinku

Piotrek trafia do aresztu. Udało mu się co prawda doprowadzić do uwięzienia Jacka, ale naraził przy tym na szwank swoją karierę prawniczą. Zaraz po zatrzymaniu brata Paweł zjawia się w prokuraturze i chce wziąć na siebie całą winę. Zeznaje, że to on podrzucił amfetaminę do sklepu Baryckiego i jest na nagraniu, które ujawnił wspólnik handlarza. Niestety, jest już na to za późno. Piotr może nawet stracić prawo do wykonywania zawodu. Agnieszka zaczyna rodzić. Tomek, który właśnie wrócił z Hiszpanii, wprost z lotniska jedzie do szpitala. Ciężarną przyjaciółkę wspiera także Asia. Grzegorz umawia się na spotkanie z Marcinem. Od jakiegoś czasu między ojcem i synem nie dzieje się najlepiej. Chodakowski postanawia więc zakopać topór wojenny i pogodzić się z Marcinem. Z kolei Tarnowski wyznaje Asi, że postanowił na stałe zamieszkać w Polsce.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...