Przepis na życie | sezon 3 odc. 10

serial obyczajowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Anka chce otworzyć własną restaurację. By uzbierać fundusze, zatrudnia się w Kardamonie. Pracownicy Jerzego boją się zmian, jakie mogą nastąpić wraz z pojawieniem się narzeczonej szefa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy Anki (Magdalena Kumorek), która po rozwodzie i utracie pracy była zmuszona zupełnie zmienić swoje życie. Odnosi sukcesy jako szefowa kuchni w restauracji Imbir i próbuje ułożyć sobie życie z Jerzym (Borys Szyc). Tymczasem Elka (Magdalena Popławska) - była żona Jerzego i przełożona Anki - stara się uprzykrzyć życie swojej rywalce. Przychodzi na świat dziecko Beaty (Maja Ostaszewska) i Andrzeja (Piotr Adamczyk). Pola (Edyta Olszówka) próbuje uporządkować swoje życie uczuciowe.

W tym odcinku

Anka postanawia otworzyć własną restaurację. By uzbierać fundusze na inwestycję, zatrudnia się w Kardamonie. Pracownicy Jerzego boją się zmian, jakie mogą nastąpić wraz z pojawieniem się w ich kuchni narzeczonej szefa. Andrzej szuka pretekstu do spotkania z Beatą. Przyjeżdża po swoje rzeczy do jej rodziców. Tymczasem lekarka jest zajęta urządzaniem nowego mieszkania. Ponieważ sobie nie radzi z malowaniem ścian, Pola i Tadeusz jadą jej pomóc. Mania przychodzi na próbę Grochola. Uświadamia sobie, że oboje żyją teraz w różnych światach. Decyduje się rozstać z chłopakiem.

Występują

Zobacz także

Ładuję...