Singielka (87/141)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat

W skrócie

Natalia szuka partnera na podwójną randkę z Robertem i jego dziewczyną. W końcu zakłada konto na portalu randkowym. Genowefa nie podziela entuzjazmu wnuczki, zwłaszcza, że prawda może wyjść na jaw.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Natalia poszukuje partnera na podwójną randkę z Robertem i jego dziewczyną. W końcu zakłada sobie konto na portalu randkowym. Genowefa nie podziela entuzjazmu wnuczki, zwłaszcza, że prawda może wyjść na jaw. Tymczasem Elka postanawia dać szansę Norbertowi. Umawia się z nim na randkę. Sylwia informuje zaskoczonego Tomka, że kupiła dla nich bilety na lot do Wenecji. Dochodzi do kłótni. Do Elki dzwoni była dziewczyna Norberta i koniecznie chce z nią porozmawiać.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...