Przepis na życie | sezon 3 odc. 9

serial obyczajowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Wanda budzi się po operacji. Stefan chce ją poprosić o rękę - jednak mdleje na jej widok. Tadeusz kupuje Poli ciastko, które ona zjada, nie wiedząc, że ukryto w nim pierścionek zaręczynowy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy Anki (Magdalena Kumorek), która po rozwodzie i utracie pracy była zmuszona zupełnie zmienić swoje życie. Odnosi sukcesy jako szefowa kuchni w restauracji Imbir i próbuje ułożyć sobie życie z Jerzym (Borys Szyc). Tymczasem Elka (Magdalena Popławska) - była żona Jerzego i przełożona Anki - stara się uprzykrzyć życie swojej rywalce. Przychodzi na świat dziecko Beaty (Maja Ostaszewska) i Andrzeja (Piotr Adamczyk). Pola (Edyta Olszówka) próbuje uporządkować swoje życie uczuciowe.

W tym odcinku

Wanda budzi się po operacji. Stefan zamierza ją poprosić o rękę, jednak na widok ukochanej mdleje. Mania dostrzega ojca drzemiącego w samochodzie. Domyśla się, że spędził w nim całą noc. Beata kontynuuje treningi tańca na rurze, na które przychodzi z małą Kornelią. Fotografuje siebie i córkę, by Andrzej nie stracił ani chwili z ich życia. Tadeusz kupuje Poli ulubione ciastko. Kobieta zjada je w całości, nie wiedząc, że nadzieniem był pierścionek zaręczynowy. Elka informuje Ankę o zmianach, jakie zamierza wprowadzić w Imbirze. Kobieta ma zostać zdegradowana. Czeka ją więcej pracy za te same pieniądze. Jerzy czuje się w obowiązku zająć swoją eksżoną, która uprzykrza życie jego ukochanej.

Występują

Zobacz także

Ładuję...