Columbo | sezon 10 odc. 2

(Columbo: No Time to Die)

serial kryminalny USA 1992  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Detektyw wybiera się na ślub swojego bratanka. Zaraz po ceremonii para chce udać się w podróż poślubną. Panna młoda znika.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie porucznika Columbo (Peter Falk) z wydziału zabójstw policji w Los Angeles. Rozwiązuje on głównie zagadki zbrodni, które dotyczą osób z wyższych sfer. Znany ze swoich dziwactw śledczy jeździ zdezelowanym samochodem, chodzi w starym prochowcu, pali cygara i rozmawia z otyłym psem. Widz już na początku każdego odcinka dowiaduje się, kto jest mordercą, a następnie obserwuje fazy śledztwa prowadzonego przez porucznika.

W tym odcinku

Młody detektyw Andy Parma (Thomas Calabro) bierze ślub z piękną modelką Melissą (Joanna Going). Wśród gości zaproszonych na ceremonię zaślubin znajduje się inspektor Columbo (Peter Falk) - stryj pana młodego. O jedenastej wieczorem para młoda opuszcza gości i udaje się do prywatnego apartamentu. Po wyjściu spod prysznica Andy przeżywa szok. Okazuje się, że jego żona zniknęła. W szafie wisi jej suknia ślubna, w pokoju nie ma śladów walki. Wezwany Columbo natychmiast rozpoczyna dochodzenie. Po krótkim czasie znajduje kawałek waty nasączony chloroformem. Wiadomo, że przed uprowadzeniem Melissa została uśpiona i nie mogła się bronić. Teraz należy tylko znaleźć sprawcę tego śmiałego czynu.

Nagrody

Złoty Glob - serial dramatyczny, Złoty Glob - aktor telewizyjny w dramacie

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...