Przepis na życie | sezon 3 odc. 8

serial obyczajowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marcel namawia Elkę do sprzedania Imbiru. Mania chce powiedzieć Grocholowi, że zostanie pisarką. Anka serwuje dania na przyjęciu z okazji jubileuszu wydawnictwa. Elka posypuje je sodą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy Anki (Magdalena Kumorek), która po rozwodzie i utracie pracy była zmuszona zupełnie zmienić swoje życie. Odnosi sukcesy jako szefowa kuchni w restauracji Imbir i próbuje ułożyć sobie życie z Jerzym (Borys Szyc). Tymczasem Elka (Magdalena Popławska) - była żona Jerzego i przełożona Anki - stara się uprzykrzyć życie swojej rywalce. Przychodzi na świat dziecko Beaty (Maja Ostaszewska) i Andrzeja (Piotr Adamczyk). Pola (Edyta Olszówka) próbuje uporządkować swoje życie uczuciowe.

W tym odcinku

Marcel po raz kolejny namawia Elkę, by sprzedała Imbir. Mania chce powiedzieć Grocholowi, że postanowiła zostać pisarką. On jest jednak pochłonięty swoimi sprawami. Dziewczyna wysyła swoje teksty do redakcji młodzieżowego magazynu. Anka i jej zespół zaczynają serwować dania na przyjęciu z okazji jubileuszu wydawnictwa. Elka ukradkiem posypuje potrawy sodą. Beata czyta poradniki skierowane do rodziców. Fotografuje się z Kornelią na tle swojej nowej kamienicy i wysyła zdjęcie Andrzejowi. Lekarka zabiera też Polę na trening tańca na rurze. Wanda postanawia powiedzieć Stefanowi i Karolowi o swojej chorobie. Umawia się z przyjaciółmi do parku.

Występują

Zobacz także

Ładuję...