Przepis na życie | sezon 3 odc. 7

serial obyczajowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Jerzy prosi Ankę o towarzyszenie mu na przyjęciu z okazji jubileuszu wydawnictwa. Pola składa do dyrektora skargę o molestowanie. Jeremiasz zostaje przeniesiony do oddziału w Bydgoszczy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy Anki (Magdalena Kumorek), która po rozwodzie i utracie pracy była zmuszona zupełnie zmienić swoje życie. Odnosi sukcesy jako szefowa kuchni w restauracji Imbir i próbuje ułożyć sobie życie z Jerzym (Borys Szyc). Tymczasem Elka (Magdalena Popławska) - była żona Jerzego i przełożona Anki - stara się uprzykrzyć życie swojej rywalce. Przychodzi na świat dziecko Beaty (Maja Ostaszewska) i Andrzeja (Piotr Adamczyk). Pola (Edyta Olszówka) próbuje uporządkować swoje życie uczuciowe.

W tym odcinku

Jerzy prosi Ankę, żeby towarzyszyła mu na przyjęciu z okazji jubileuszu wydawnictwa. Okazuje się, że mężczyzna ma być też bohaterem programu telewizyjnego. Pola składa do dyrektora skargę o molestowanie seksualne. Jeremiasz zostaje karnie przeniesiony do oddziału firmy w Bydgoszczy. Andrzej prosi byłą żonę, by pozwoliła mu u siebie przenocować. Jest przekonany, że Beata go zdradziła. Wanda postanawia kupić książkę o pozytywnym myśleniu. Przyjaciele żartują, że mogłaby dawać wykłady na ten temat.

Występują

Zobacz także

Ładuję...