Teleman

M jak miłość | odc. 1201

serial obyczajowy Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Matka Darka prosi Ewę, by wstawiła się za nią u Natalki. Nie chce rezygnować ze spotkań z wnuczką. Mateusz i Antek mają kłopoty w szkole. Budzyński mówi Piotrkowi o aresztowaniu wspólnika Baryckiego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy rodu Mostowiaków oraz ich bliskich i znajomych. Widzowie będą świadkami kolejnych wzruszeń, zwrotów akcji i dramatycznych momentów, których nie brakuje w życiu każdego z bohaterów serialu. Na ekranie zagoszczą m.in. Kinga i Piotr Zduńscy i bracia Chodakowscy czyli Olek i Marcin oraz Tomek i Grzegorz.

W tym odcinku

Matka Darka dzwoni do Ewy i prosi, by wstawiła się za nią u Natalki. Nie chce bowiem rezygnować ze spotkań z wnuczką. Marek martwi się o córkę. Ma podejrzenia, że dziewczyna spędziła z Frankiem noc. Za to Lucjan bez ogródek pyta leśnika, czy ma zamiar się z dziewczyną ożenić. Mateusz i Antek także przysparzają dorosłym zmartwień. Po tym, jak wdali się w bójkę z jednym z kolegów mają kłopoty w szkole. Budzyński informuje Piotrka, że wspólnik Baryckiego trafił do aresztu. Zduńskiemu także grozi więzienie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...