Teleman

M jak miłość | odc. 1200

serial obyczajowy Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Paweł, by pomóc Piotrowi, w jego imieniu spotyka się ze wspólnikiem Jacka. Szantażysta nie ma pojęcia, że bracia zamienili się miejscami. Natalka za radą Barbary decyduje się na związek z Frankiem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy rodu Mostowiaków oraz ich bliskich i znajomych. Widzowie będą świadkami kolejnych wzruszeń, zwrotów akcji i dramatycznych momentów, których nie brakuje w życiu każdego z bohaterów serialu. Na ekranie zagoszczą m.in. Kinga i Piotr Zduńscy i bracia Chodakowscy czyli Olek i Marcin oraz Tomek i Grzegorz.

W tym odcinku

Paweł, by pomóc Piotrowi, w jego imieniu spotyka się ze wspólnikiem Jacka. Towarzyszą mu Marcin i Andrzejek na wypadek problemów. Szantażysta nie ma pojęcia, że bracia zamienili się miejscami. Natalka za radą Barbary decyduje się na związek z Frankiem. Nie zdaje sobie sprawy, że jej ukochany ryzykuje życiem, biorąc udział w akcji przeciwko kłusownikom. Dawna partner Natalki Darek nie zamierza jednak usunąć się z jej życia. Za wszelką cenę usiłuje udowodnić Mostowiakom, że się zmienił i zasługuje na kontakt z córką. Okazuje się niestety, że nie jest to jego własna inicjatywa. Maj bezwolnie wykonuje polecenia matki, która dąży do tego, by przejąć opiekę nad wnuczką.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...