Przepis na życie | sezon 3 odc. 4

serial obyczajowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Mania nie wie, co chce robić w przyszłości. Beata ćwiczy, by dojść do formy po ciąży. Anka przyjeżdża do Elki, by ustalić szczegóły przyjęcia. Pola i Tadeusz szukają prezentu dla Gniewka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy Anki (Magdalena Kumorek), która po rozwodzie i utracie pracy była zmuszona zupełnie zmienić swoje życie. Odnosi sukcesy jako szefowa kuchni w restauracji Imbir i próbuje ułożyć sobie życie z Jerzym (Borys Szyc). Tymczasem Elka (Magdalena Popławska) - była żona Jerzego i przełożona Anki - stara się uprzykrzyć życie swojej rywalce. Przychodzi na świat dziecko Beaty (Maja Ostaszewska) i Andrzeja (Piotr Adamczyk). Pola (Edyta Olszówka) próbuje uporządkować swoje życie uczuciowe.

W tym odcinku

Anka rozmawia z Manią o maturze. Dziewczyna wciąż nie wie, co chce robić w przyszłości. Wypytuje ojca, czy w dzieciństwie miała jakieś zainteresowania. Beata ćwiczy w klubie sportowym, by jak najszybciej dojść do formy po ciąży. Anka przyjeżdża do Elki, by ustalić szczegóły związane z jej przyjęciem. Okazuje się, że ma się ono odbyć już za dwa dni. Irena jest zaskoczona faktem, że córka podjęła się przygotowania imprezy tuż po chrzcinach. Jerzy podejrzewa, że była żona celowo rzuca Ance kłody pod nogi i robi wszystko, by ukochanej pomóc. Pola i Tadeusz szukają odpowiedniego prezentu dla Gniewka.

Występują

Zobacz także

Ładuję...