Przepis na życie | sezon 3 odc. 2

serial obyczajowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pola organizuje firmowy wyjazd integracyjny. Anka jest przygnębiona koniecznością pracy z Elką. Nie ma ochoty iść do Imbiru. Andrzej prosi byłą żonę o pomoc w naprawieniu stosunków z Beatą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy Anki (Magdalena Kumorek), która po rozwodzie i utracie pracy była zmuszona zupełnie zmienić swoje życie. Odnosi sukcesy jako szefowa kuchni w restauracji Imbir i próbuje ułożyć sobie życie z Jerzym (Borys Szyc). Tymczasem Elka (Magdalena Popławska) - była żona Jerzego i przełożona Anki - stara się uprzykrzyć życie swojej rywalce. Przychodzi na świat dziecko Beaty (Maja Ostaszewska) i Andrzeja (Piotr Adamczyk). Pola (Edyta Olszówka) próbuje uporządkować swoje życie uczuciowe.

W tym odcinku

Pola organizuje wyjazd integracyjny dla firmy. Anka jest przygnębiona tym, jak w pracy traktuje ją Elka. Nie ma ochoty iść do Imbiru. Andrzej prosi byłą żonę o pomoc po tym, jak zrozpaczony z powodu złości Beatki upił się w barze. Pola próbuje uświadomić lekarce, że źle robi odpychając swojego partnera. Długi chce, by Jerzy zastąpił nieobecną w Imbirze Ankę. Kobiecie nie podoba się, że bez jej wiedzy wkroczył do jej kuchni. Tadeusz zastaje Andrzeja u Poli w kłopotliwej sytuacji.

Występują

Zobacz także

Ładuję...