Columbo | sezon 9 odc. 1

(Columbo: Columbo Cries Wolf)

serial kryminalny USA 1990  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dian (Deidre Hall) i Sean są współwłaścicielami czasopisma dla mężczyzn i kochankami. Pewnego dnia kobieta znika. Jej znajomy prosi o pomoc Scottland Yard. W poszukiwania włącza się Columbo.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie porucznika Columbo (Peter Falk) z wydziału zabójstw policji w Los Angeles. Rozwiązuje on głównie zagadki zbrodni, które dotyczą osób z wyższych sfer. Znany ze swoich dziwactw jeździ zdezelowanym samochodem, chodzi w starym prochowcu, pali cygara i rozmawia z otyłym psem. Widz już na początku każdego odcinka dowiaduje się, kto jest mordercą, a następnie obserwuje fazy śledztwa prowadzonego przez porucznika.

W tym odcinku

Dian Hunter (Deidre Hall) i Sean Brantley (Ian Buchanan) są współwłaścicielami czasopisma dla mężczyzn "Bachelor´s World" i kochankami. Pewnego dnia Diane przekonuje się, że nie jest jedyną kobietą Seana i postanawia od niego odejść. Gdy przez kilka dni nie daje znaku życia, jej znajomy Sir Harry Matthews wzywa na pomoc Scottland Yard. Wkrótce w poszukiwania zaginionej włącza się detektyw Columbo (Peter Falk).

Nagrody

Złoty Glob - serial dramatyczny, Złoty Glob - aktor telewizyjny w dramacie

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...