Singielka (78/141)

telenowela Polska 2016  od 12 lat

W skrócie

Malena ma pretensję do Mikołaja o to, że nie mianował jej swoim zastępcą. Tymczasem Elka szykuje się na spotkanie z nim jako Singielka. Mężczyzna wciąż nie wie, z kim tak naprawdę flirtował.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Malena ma pretensję do Mikołaja, że nie mianował jej swoim zastępcą. Naczelny próbuje uświadomić partnerce, że nie nadaje się na to stanowisko. Jednak kobieta zgłasza swoją kandydaturę. Tymczasem Elka szykuje się na spotkanie z Mikołajem jako Singielka. Mężczyzna wciąż nie wie, z kim tak naprawdę flirtował. Sława stosuje fortel i próbuje namówić Staszka, by dowiedział się, co łączy Olgierda z jego nową asystentką.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...