Singielka (76/141)

telenowela Polska 2016  od 12 lat

W skrócie

Mikołaj idzie z Kubą do knajpy. Zwierza się koledze z problemów z Maleną. Rozmowa przybiera nieoczekiwany obrót, przez co dziennikarz przypomina sobie o Singielce. Postanawia znów się z nią umówić.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Mikołaj idzie z Kubą do knajpy, w której zwierza się koledze z problemów z Maleną. Rozmowa przybiera jednak nieoczekiwany obrót, przez co Mikołaj przypomina sobie o Singielce. Postanawia znów umówić się z nią na randkę. Elka odkrywa, że jej tata stracił pracę. Obwinia się o to i postanawia mu pomóc.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...