Nash Bridges | sezon 1 odc. 1: Początek

(Nash Bridges: Genesis)

serial sensacyjny USA 1996  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Nash Bridges, inspektor kierujący jednostką śledczą w policji San Francisco, udaje nabywcę komputerowych czipów. Chce nawiązać kontakt z członkami gangu, który skradł cenne mikroukłady.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Don Johnson - aktor, którego polscy widzowie znają z popularnego serialu sensacyjnego "Policjanci z Miami" - po raz kolejny wcielił się w rolę policjanta, który stoi na straży prawa w San Francisco i broni ofiary przed prześladowcami. Nash i jego przyjaciel Joe Dominguez (Cheech Marin) preferują pracę w terenie. Biurka, mundury i oficjalne zebrania wzbudzają w nich niechęć.

W tym odcinku

Nash Bridges (Don Johnson) jest inspektorem kierującym specjalną jednostką śledczą w wydziale policji San Francisco. Jego specyficzne poczucie humoru oraz wiele osobistego wdzięku sprawiają, że jest znaną i charyzmatyczną postacią w mieście. Woli pracę w terenie, niż za biurkiem. Mundury i oficjalne zebrania wzbudzają w nim niechęć W pracy towarzyszy mu sympatyczny Joe Dominguez (Cheech Marin). Jego celem oprócz prawidłowego wykonywania swoich obowiązków jest realizacja nigdy niekończących się pomysłów na zostanie milionerem. Tym razem Nash musi udawać nabywcę komputerowych czipów. Chce w ten sposób nawiązać kontakt z członkami gangu, który skradł mikroukłady o wartości 2 milionów dolarów. Razem ze swoim nowym partnerem Evanem Cortezem wymienia fałszywe pieniądze na czipy, ale ich sprzedawcy - Fergusonowi - udaje się zbiec.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...