Singielka (75/141)

telenowela Polska 2016  od 12 lat

W skrócie

Elka próbuje wrócić do codzienności po ostatnich emocjonujących wydarzeniach. Dziękuje wszystkim pracownikom redakcji za pomoc. Sylwia jest zła na narzeczonego, gdyż ten nie ma dla niej czasu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Elka próbuje wrócić do codzienności po ostatnich emocjonujących wydarzeniach. Dziękuje wszystkim pracownikom redakcji za pomoc, pamiętając jednak, że w rzeczywistości zawdzięcza uwolnienie Tomaszowi. Sylwia jest zła na narzeczonego, gdyż ten nie ma dla niej czasu. Tomasz przekłada bowiem kolację z ukochaną, by pomóc bratu przy przeprowadzce. Tymczasem Elka zaprasza go na kolację. Chce podziękować za ratunek. Wieczór zapowiada się ciekawie. Nagle do Tomasza dzwoni Sylwia.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...