Teleman

Przepis na życie | sezon 2 odc. 7

serial obyczajowy Polska 2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Beata wybiera z Andrzejem zaproszenia na ślub. Pod restauracją czeka na Ankę Robert Jad. Aldona traci przytomność i do Imbiru przyjeżdża pogotowie. Elka wyprowadza się od Jerzego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy Anki (Magdalena Kumorek), która po rozwodzie i utracie pracy była zmuszona zupełnie zmienić swoje życie. Teraz czeka ją kolejny etap - narodziny dziecka i perypetie uczuciowe związane z jej relacją z Jerzym (Borys Szyc). Przeszkodą okazuje się była żona ukochanego mężczyzny. Tymczasem Andrzej (Piotr Adamczyk) traci głowę dla swojego potomka, co wystawia na próbę jego związek z Beatą (Maja Ostaszewska).

W tym odcinku

Beata wybiera z Andrzejem zaproszenia na ślub. Do mężczyzny dzwoni Kasia. Słysząc jej głos, udaje on przed narzeczoną, że to pomyłka. Pod restauracją czeka na Ankę Robert Jad. Wręcza jej swoją książkę. Aldona traci przytomność. Do Imbiru przyjeżdża pogotowie ratunkowe. Długi jest bardzo zatroskany o zdrowie kobiety. Elka wyprowadza się od Jerzego. Podekscytowany mężczyzna zostawia Janka samego w domu, by jak najszybciej spotkać się z Anką. Na imprezie plenerowej Mania zauważa Polę, która się doskonale bawi w młodym towarzystwie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...